Termal Sauna Kemer Ürün Görseli

Vücut çatlakları kalıcı değil !

vücut çatlaklarıVücut çatlakları kalıcı değil !

Vücudunuz da meydana gelen çatlakları aynı bir yara gibi görmeniz mümkündür. Cildiniz aşırı derece de baskı aldığı zaman yıpranır. Bu neden ile cildinizin yapısı bozulur ve çatlaklar meydana gelir. İlk olarak pembe renkte olan çatlaklar zaman için de beyaz bir renk almaktadır.

Ciltte meydana gelen çatlaklar bronzlaşmaz ve farklı bir renk almaz. Çatlakları ortadan kaldırmak yerine olmasını engellemek çok daha kolay olan bir yöntemdir. Çatlakların ortadan kaldırılması için ise çoğu zaman ufak operasyonlar ve kozmetik ürünler gerekmektedir.

Soğuk su ile duş almak yeni oluşacak olan çatlakların oluşmasını engellemek açısın dan son derece yardımcıdır. Kan dolaşımı hızlanır ve bu saye de yeni oluşan çatlaklar engellenebilmektedir.

Sizler de cildiniz de meydana gelen bu çatlakları kaliteli olan kozmetik ürünleri ile ortadan kaldırabilirsiniz. Ancak en iyi yol hızlı kilo alıp vermemektir. Ne kadar hızlı bir şekil de kilo alıp verirseniz cildiniz de o kadar fazla çatlak meydana gelecek ve sizi rahatsız edecektir.

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )