Termal Sauna Kemer Ürün Görseli

Son kilolar neden zor gider

Son kilolar neden zor giderSon kilolar neden zor gider

Kilolu olmak gerçekten de  başa bela olan bir sorundur. İnsanlar aşırı kiloları bırakın çok az fazlalıkları olsa bile kilo vermek için büyük çabalar harcadığını söyleyebiliriz. 10 kilo verdiniz ve 2 kilo daha vermek istiyorsunuz ancak diyet programına birebir uymanıza rağmen kilo veremiyorsanız ortada bir problem vardır diyemeyiz çünkü bilmeniz gereken son kiloların verilmesi biraz zordur. Her bireyin direnç gösteren bir vücut ağırlığı olabilir.

Son vermek istediğiniz 2-3 kiloyu vermek için düzeltmeniz gereken bazı durumlar olabilir. Kilo verme hızınız yavaşladı ise artık vücudunuz küçük bedeninizi korumak amaçlı daha az kalori yakacaktır. Bu neden ile vücut ağırlığınız azaldıkça kalori alma ihtiyacınız da düşmektedir. 70 kilo da olduğunuz da 62 ye düştükten sonra aynı şekil de beslenirseniz kilo vermeniz de durmuş olur bu neden ile daha da düşürmeniz gerekmektedir.

Eğer sürekli olarak aynı programda çalışıyorsanız programınızı değiştirmeniz gerekebilir. Sizler de programınızı değiştirin ve bazı yenilemeler yapın. Bu şekil de son kiloları da verebileceksiniz.

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )