Termal Sauna Kemer Ürün Görseli

Kilo sonrası sarkma !

Kilo sonrası sarkma !Kilo sonrası sarkma !

Hamilelik de olduğu gibi , ani olarak kilo alıp verme durumların da meydana gelen çatlak ve sarkma zayıflamanın bedeli olarak karşımıza çıkan bir durumdur. Neyse ki bu durum dan kurtulmak için çeşitli yöntemler deneyebilirsiniz.

Söz konusu zayıflamak olduğun da kilolu olan insanlar da akan sular durmaktadır. Ancak zayıflamak konusunda bilinçsiz bir şekil de davranan insanların ne yazık ki sağlıkları açısın dan bir çok sakıncası bulunmaktadır. Yani kesinlikle sağlıksız bir şekil de zayıflamayı tavsiye etmiyoruz.

Neredeyse her 3 kadın dan 1 tanesin de sarkma ya da çatlak görülmektedir. Bu durum özellikle hamilelik dönemin de ve de ani olarak kilo alıp verme dönemin de görülmektedir.

Cildiniz de meydana gelen bu çatlakları kaldırmanın ilk yolu kesinlikle spor yapmak olmalıdır. Ne kadar fazla spor yaparsanız cildiniz o kadar kısa zaman da kendisini toplayacak ve sarkmalar da çatlaklar da ortadan kalkacaktır.

Çatlaklara engel olabilmek için karın göğüs ve bacakları esnemeye alıştırmak gerekmektedir. Çeşitli losyon ve yağlar cildin esnemesine yardımcı olabiliyor.

 

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )